For Sale


Homemade Jellies/Preserves

We have homemade jellies for sale.  Below is a list of our various flavors and costs.  Due to the high cost to ship,  we are only selling Jellies and Preserves locally.


Jelly Cost
Summer Mix (strawberry, melon, cherry, blueberry) 8oz jar $5.00
Peach Jalapeno 8oz Jar $5.00
Peach Mango 8oz Jar $5.00
Vanilla Spice Pear 8oz Jar $5.00
Carrot Cake 8oz Jar $5.00

 

Advertisements